• Yeni
ZZHXSM 12 adet Doğal Türkiye Tüy 8 -10 DIY El Sanatları Yapımı için, giysi Dekorasyon, Aile, Düğün, doğum Günü Partisi Dekorasyon

ZZHXSM 12 adet Doğal Türkiye Tüy 8 -10 DIY El Sanatları Yapımı için, giysi Dekorasyon, Aile, Düğün, doğum Günü

₺ 23.97
İşlenmemiş
Depoda

Paket içeriği : 12 x Doğal Hindi Tüyü; Bu tüyler doğaldır ve her birinin kendine has özellikleri vardır.Tüy boyutu : 8 "-10"/ 20-25cm.It doğal tüylerin boyut ve şekil bakımından farklılık göstermesi normaldir.Tüy Teknolojisi : el yapımı, yüksek sıcaklık sterilizasyonu, %100 yüksek quality.Do kendiniz : Gerçek saf doğal tüyler, boyamaya gerek yok, çeşitli aksesuarlar eklemek için takı, saç aksesuarları, giyim, şapka, çiçek aranjmanları veya diğer el sanatları için çok uygundur.Uygulama : Bu tüyler parti, düğün, doğum günü, aile dekorasyonu için de kullanılabilir.Şartname : Tipi : Doğal Türkiye Tüy Uzunluk : 20 cm - 25 cm (8" -10") Paket ıncludeds : 12 x Doğal Türkiye Tüy Yüksek kaliteli doğal türkiye tüy.Tüylerimiz tamamen doğal.Profesyonel temizlik ve dezenfeksiyondan sonra güvenle kullanılabilir. %100 yüksek quality.It her türlü DIY el sanatları yapmak, kıyafetleri süslemek, saç süsleri, şapkalar, okulları, aileleri, düğünleri, doğum günü partilerini vb.Giydirmek için uygundur.

Diğer karakterislikler

Type:
Natural Turkey Feather
Length:
20cm - 25cm (8 - 10)
Package includeds:
12 x Natural Turkey Feather
High quality natural turkey feather. Our feathers are all natural. After professional cleaning and disinfection, it can be used safely. 100% high quality. :
It is suitable for making all kinds of DIY crafts, decorating clothes, hair ornaments, hats, dressing up schools, families, weddings, birthday parties, etc. :

Benzer cümleler