• Yeni
HTZ0 mutfak ısıtma ışık teleskopik avize, ticari gıda ısıtıcıları gıda ısı lambası büfe ışık için ısıtma gıda ve yemekleri, yalıtım ekipmanları, 3 paketi

HTZ0 mutfak ısıtma ışık teleskopik avize, ticari gıda ısıtıcıları gıda ısı lambası büfe ışık için ısıtma gıda

₺ 275.40
İşlenmemiş
Depoda

★ Özellikler-1.Abajur çapı 290 mm, Geniş ışınlama aralığıdır. 2. Ayar yüksekliği : Yiyeceklerin aşırı kurumasını önlemek için 75-165cm. 3. Düzgün ısıtma, iyi gıda yalıtım etkisi. 4. Yüksek kaliteli paslanmaz çelik; 5.Hızlı ısı dağılımı. ★ Kızılötesi Ampul ile-Yüksek kaliteli paslanmaz çelik abajur ve ısıtma ampulü 250 W, sağlam, yüksek sıcaklığa dayanıklı, deformasyon olmayan ticari gıda ısı lambası.Düzgün ısıtma, iyi gıda yalıtım etkisi.Hem ev hem de ticari amaçlar için kullanılabilir. ★ Yiyecekleri ve Bulaşıkları Sıcak tutun-Restoran mutfağınızda yiyecek ısıtıcısına ihtiyacınız vardır, yiyecekleri ve bulaşıkları sıcak tutar, yiyeceklerin soğumasını önler, sık ısınmayı önler ve yiyeceklerin orijinal tadını korur, müşteriler ve çalışanlar bunu sevecektir. ★ Restoran Ekipmanları : Gıda ısıtma lambası, gıda ısıtma, gıda teşhir aydınlatması için bir araçtır.Bisküvi, patates kızartması, pişmiş yiyecekler, pizza, barbekü vb.Gibi kolayca nemli yiyecekler vardır.Bu gıdaların termal lamba ışınlaması ile su buharının buharlaşması nispeten kolaydır, böylece yiyecekler nemi geri almaz. ★ Yaygın Olarak Kullanılan-Mutfağınızda, büfenizde, otel restoranınızda, okul kafeteryasında, hayırsever etkinliklerde, çeşitli toplantılarda, hatta ofis mutfağının barında bile gıda yalıtım lambasını kullanabilirsiniz.Ürün açıklamasıözellikler : ♦ Bu gıda ısı lambası sadece yiyeceğin tadını lezzetli ve doğru sıcaklıkta tutmakla kalmaz, aynı zamanda yiyeceğin daha taze ve lezzetli görünmesini sağlar, böylece insanların iştahını arttırır ♦ Düzgün ısıtma, iyi gıda yalıtım etkisi.♦ Vites pozisyon anahtarı, güvenli ve kullanışlı.♦ Gıdaların aşırı kurumasını önlemek için ayarlanabilir yükseklik (75-165cm) ♦ Metal abajur, sağlam ve dayanıklıdır.♦ Ticari ısı lambası gıda ısıtıcısı kafeterya, oteller, restoranlar, okul kafeteryası, hayırsever faaliyetler, şirket vb.Için mükemmeldir.Şartname : Ürün Adı : gıda ısıtma lambasımalzeme : paslanmaz çelikürün boyutu : Çap : 29cm/ Geri çekilebilir yükseklik : 75-165cm Rated voltaj : 110 V-220 VRated güç : 250 WPackage listesi : kızılötesi ısıtma lambalı 3 × ticari gıda ısı lambası (250 W) Not!1. Lütfen satın almadan önce ürün boyutunu kontrol edin.2. Güvenlik ve güvenilirlik sağlamak için.3. Ürün 15-25 gün içinde gelecek, Paket 30 gün içinde teslim edilmezse, lütfen zamanında bizimle iletişime geçin.

Diğer karakterislikler

Product Name:
food heating lamp
Material:
stainless steel
Product size:
Diameter
Rated voltage:
110V-220V
Rated power:
250W
Package list:
3 × commercial food heat lamp with infrared heating lamp(250W)
1. Please check the product size before purchasing. :
2. To ensure safety and reliability. :
3. The product will arrive within 15-25 days, If the package is not delivered within 30 days, please contact us in time. :

Benzer cümleler