• Yeni
Gnımrahc 2 Kutuları Cadılar Bayramı Nail Art Glitter Sequins, Kabak Cadı Örümcek Yarasa Yıldız Holografik Gevreği, kafatası Konfeti Glitter Akrilik Çivi Tasarım Reçine Cadılar Bayramı Partisi Dekor için

Gnımrahc 2 Kutuları Cadılar Bayramı Nail Art Glitter Sequins, Kabak Cadı Örümcek Yarasa Yıldız Holografik Gevreği,

₺ 20.97
İşlenmemiş
Depoda

Manikür çivi sanatı için Cadılar Bayramı Payetleri : Tırnaklarınızı kabaklar, örümcekler, kafatasları, cadılar, hayaletler, kedi, küçük kafatası,yıldızlar,pentagon vb.Dahil olmak üzere atmosfere göre her türlü Cadılar Bayramı tırnak takılarıyla süsleyin. çok renkli.Bu yanardöner parıltılı pulların 24 küçük ızgaraya bölündüğü ve depolama için dikkatlice seçildiği iki adet 5.12 inçlik kutu ile birlikte gelir.Tırnaklarınızı süslemek için farklı renkler seçebilirsiniz, bu da tırnaklarınızın güzelliğini artırabilir.Güvenli ve benzersiz : Gnımrahc tırnak sanat pırıltılar yapılmış yüksek yoğunluklu pigment, güvenli, çevre dostu, kirletici olmayan, ve zararsız.Cilde, hatta hassas cilde zarar vermezler.Bunlar holografik parlaklıktır-farklı açılardan farklı parlayan efektler sergilerler.Yaygın Kullanım : Lazer konfeti, ekstra parlayan efektler sağlamak için tırnaklarda, gözlerde, yüzde veya fizikte kullanılabilir.Partiler, Cadılar Bayramı ve düğünler, Noel süsleri, hediye paketleri vb.Için özel olarak uygun, yansıtıcı bir vurgu ile donatılmış bir üyelik gecesi için göz altı göz kamaştırıcı parıltılı gözyaşları veya köprücük kemikleri ile galalarda parıltılı parıltıya damlayın.Akıllı telefon kılıflarında, gözlüklerde, ayakkabılarda, küpelerde vb. Süs olarak da kullanılabilir.Hediye Fikri : Sevdikleriniz veya arkadaşlarınız için iyi bir hediye.Her numune, dökülmesini önlemek için uygun sızdırmazlığa sahip bir kavanozda paketlenir.Ama bazen, kutu Şiddet nedeniyle kırılabilir Express.So herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize e-posta göndermekten çekinmeyin, 24 saat içinde cevap vereceğiz ve yüzde yüz Para İade Garantisi vereceğiz. 1.Yarasa kafatası örümcek kabak cadı payetler de dahil olmak üzere çeşitli Cadılar Bayramı desenleri.Tırnaklarınızı süslemek için istediğiniz desenleri seçebilirsiniz. 2.Festival atmosferini arttırmak için Cadılar Bayramı süslemeleri için kullanılabilen ultra ışıltılı pul tırnak çıkartmaları. 3.UV jel tırnaklar, akrilik tırnaklar vb.Için mükemmeldir.Ayrıca telefon kılıfınıza, not defterinize vb. Yapıştırılabilir.

Diğer karakterislikler

Pattern:
As the pictures show
Color:
Multi-colored
Material:
Plastic
Quantity:
2 Boxes
Package Content:
2 boxes of Halloween nail sequins :
Easy to Use :
Apply some glitter primer/glitter glue, use a little makeup brush to apply the glitter, then put a thin layer of the glitter primer again, let it air dry.
Easy to clean, can be removed effortlessly with some water or some gentle makeup remover, if you use it for hair, some shampoo is enough. :
Makeup&Beauty Instruction:
Apply Liquid Eyeshadow or different glitter primer or lotion on your eyes. :
Use the Eyelash glue adhesive to stick the flakes on your eyelid as an eyeliner. :
Sprinkle onto your hair braids for summer time pool parties. :
Phone Case Decor Usage:
Stick your cellphone with a protecting film. :
Draw any sample you like on the movie with pencil. :
Brush the glue to the drawn pattern, vicinity the flakes on to the glue. :
Note:
The actual shade of the object might also be barely distinct from the photographs proven on internet site prompted by means of many elements such as brightness of your reveal and mild brightness. :
Please permit 1-2mm variations due to guide measurement. :
Please contact us first if you have any problem, we will supply you the first-rate provider and remedy the trouble ASAP. Thank you so much. :

Benzer cümleler