• Yeni
VVPONMEIQS Pet Akıllı Besleyici, Otomatik Kedi ve Köpek Besleyici, Programlanabilir Zamanlayıcı, LCD Ekran, çift Güç Kaynağı Kedi ve Köpek ve Küçük Köpek Maması Dağıtıcı Pet Kase

VVPONMEIQS Pet Akıllı Besleyici, Otomatik Kedi ve Köpek Besleyici, Programlanabilir Zamanlayıcı, LCD Ekran,

₺ 117.90
İşlenmemiş
Depoda

Sosyal aktiviteler, geç çalışma, kötü hava koşulları vb.Nedeniyle evde olmasanız bile. yine de kedilerin veya köpeklerin yemek saatinde yemek yiyebilirsiniz.Pet Akıllı Besleyici Zamanlama ve özel besleme fonksiyonu ile 4 litre büyük otomatik evcil hayvan besleyici, cins ve boyuta göre köpekler ve kediler için sağlıklı bir beslenme planı düzenleyebilir.LCD likit kristal ekran : kullanımı kolay, renkli LCD ekran kontrol panelindeki tüm besleme durumu ayarları görülebilir, tüm işlemler artı/eksi/geri dönüş ayar düğmeleriyle tamamlanır, sıkıcı düğmelerin sıkıntısından uzak durur.Yapışmayı önleyici gıda ihracatı : pürüzsüz yemek, evcil hayvanların yemesi için bir zevktir.İki güç kaynağı modu : kullanırken elektrik kesintisini önlemek için lütfen pilleri (4 D tipi pil) takın ve donatın.Sevgili evcil hayvanınız bu evcil hayvan besleyicisini sevece Kotomatik evcil hayvan besleyici, köpekler veya kediler için otomatik besleyici.Altta kaymaz lastik ayaklar varken, kağıt besleyici yerinde kalır.Sadece kuru gıda, kağıt besleyicinin sadece kuru gıda için uygun olduğunu lütfen unutmayın.(Renkli ekran Malzeme : paslanmaz çelik, ABScolor : D 4 White Specification : 4 LWeight 20cm genişlik yüksek 33 cm kapasite : 1900g Power kaynağı türü : doğrudan şarj (dahil değildir) Pil Tipi Anma gerilimi : 6 V 1 A 365. Ürün ambalaj : 1*Otomatik pet besleyici,Pet malzemeleri, pet kase, otomatik besleme makineleri, su sebilleri model)paslanmaz çelik kase ürün detayı : Ürün Adı : Tam Akıllı Gıda Mal.Mağazamızda birçok evcil hayvan kasesinin yanı sıra otomatik besleme makineleri ve içme çeşmeleri bulunmaktadır.Çeşitli kaliteli malzemelerden yapılmış, güvenli ve hijyenik evcil hayvan kaseleri ile çeşitli evcil hayvanlar için uygundur.Bunu kullanmak evimizi daha düzenli hale getirebilir ve evcil hayvanlarımızı daha sağlıklı ve daha rahat hale getirebilir.

Diğer karakterislikler

width 20cm high 33cm capacity 4L :
Weight:
1900g
Power supply type:
direct charge 4 D-type batteries (not included)
Rated voltage:
6V 1A
★Product packaging:
1*Automatic pet feeder, :
Pet supplies, pet bowls, automatic feeding machines, water dispensers. Our shop has many pet bowls, as well as automatic feeding machines and drinking fountains. Suitable for a variety of pets, with pet bowls made of various quality materials, safe and hygienic. Using it can make our house look neater and make our pets healthier and more convenient. :

Benzer cümleler