• Yeni
DIY Stereo Duygu Elmas Boyama Kiti, 11.8X15. 7in Kafatası Desen Nakış Çapraz Stich için Dekorasyon Oturma Odası, yatak Odası, Ofis

DIY Stereo Duygu Elmas Boyama Kiti, 11.8X15. 7in Kafatası Desen Nakış Çapraz Stich için Dekorasyon Oturma Odası,

₺ 204.30
İşlenmemiş
Depoda

Özel şekilli akrilik Rhinestones ile, iyi parlaklık ve güçlü üç boyutlu etkisi ile.DIY elmas boyama süsler, ebeveynler, çocuklar, arkadaşlar ve meslektaşları için ilginç bir hediye.Kafatası kız deseni ile tasarlanmış, zengin renkler ve gerçekçi, dekorasyon olarak kullanılabilir.Kafeler, odalar, oturma odaları, sanat galerileri, anaokulları ve diğer sahneler için mükemmel şekilde uygundur.Elmas boyama araçları ile kullanımı kolay, uygulamalı yeteneğinizi etkili bir şekilde artırabilir.Şartname : Durum : %100 % Yeni Öğe Türü : Elmas Boyama Kiti Malzeme : Akrilik Ağırlık : Yaklaşık. 116g / 4.1 oz Boyutu : Yaklaşık. 30x40cm / 11.8x15.7in Uygulama : Kafeler, odalar, oturma odaları, sanat galerileri, anaokulları vb.DIY Adımları : 1. Tuval üzerindeki basılı alana karşılık gelen her elmasın sayısını belirlemek için lütfen tuval üzerindeki karşılaştırma tablosuna bakın. 2. Kaleme uygun miktarda elmas tutkalı uygulayın ve karşılık gelen elmasları yapıştırın. 3. Elmasları ilgili renk kodlu sembollere göre tuval üzerine yapıştırmak için kalemi kullanın. 4. Derzlerin düz, düzgün ve çatlaksız olması gerekir. 5. Tamamlandıktan sonra, elmasları elinizle veya bir kitapla hafifçe bastırın ve ardından seçtiğiniz uygun çerçeveye yerleştirin (ürün çerçeve içermez).Paket Listesi : 1 x Canvas16 Çanta x Akrilik Diamonds1 x Elmas Pen1 x Elmas Plate1 x Elmas Tutkalnot : 1. Akrilik elmaslar yenilebilir değildir, lütfen yutma gibi kazaları önlemek için çocukların oynamasına izin vermeyin.2. Çizimin temiz tutulması gerekir, aksi takdirde yapışma mukavemetini etkileyecektir.3. Ürün bir içermez frame.It sadece bir tuval.Lütfen süslemek için ahşap bir çerçeve ile evinize asın.4. Desen tuval üzerine basılmıştır, bu nedenle delme işlemi tamamlanmadan önce kumaş suya maruz bırakılamaz, aksi takdirde basılı kısım kaybolur.

Diğer karakterislikler

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Diamond Painting Kit
Material:
Acrylic
Weight:
Approx. 116g / 4.1oz
Size:
Approx. 30x40cm / 11.8x15.7in
Application:
Cafes, rooms, living rooms, art galleries, kindergartens, etc.
DIY Steps:
1. Please refer to the comparison table on the canvas to determine the number of each diamonds corresponding to the printed area on the canvas. :
2. Apply an appropriate amount of diamonds glue to the pen and glue the corresponding diamonds. :
3. Use the pen to paste the diamonds on the canvas according to the corresponding color-coded symbols. :
4. The joints need to be flat, neat and free of cracks. :
5. After completion, gently press down the diamonds with your hand or a book, and then put it into the appropriate frame of your choice (the product does not include frame). :
Package List:
1 x Canvas16 Bag x Acrylic Diamonds1 x Diamond Pen1 x Diamond Plate1 x Diamond Glue :
Note:
1. Acrylic diamonds are not edible, please don't let children play to avoid accidents such as swallowing.2. The drawing needs to be kept clean, otherwise it will affect the bonding strength.3. The product does not include a frame. It is just a canvas. Please hanging it in your home with a wooden frame to decorate it.4. The pattern has been printed on the canvas, so the cloth cannot be exposed to water before drilling is completed, otherwise the printed part will disappear. :

Benzer cümleler