• Yeni
4 ADET M20 Metrik Dokunun Seti, Metrik El Konu Matkap Uçları, Alaşım Aracı Çelik Düz Flüt Metrik El Dokunun Vida Konu Dokunarak El Aracı

4 ADET M20 Metrik Dokunun Seti, Metrik El Konu Matkap Uçları, Alaşım Aracı Çelik Düz Flüt Metrik El Dokunun

₺ 60.27
İşlenmemiş
Depoda

[Düz Oluk Musluğu] : Malzeme : Alaşımlı Takım Çeliği; Ürün Modeli : M20; Uygulama : El Kullanımı; Musluk Stili : Kaydedici; Sistem : Metrik. [Mükemmel performans] : Düz oluklu musluklar, yüksek işleme verimliliği, uzun ömür beklentisi, yüksek sertlik, yüksek aşınma direnci ve diğer özelliklerle delme ve kılavuz çekme, uygun, zaman kazandıran, emek tasarrufu için çok uygundur.özellikleri. [Uygulama kapsamı] : Alaşımlı takım çeliği tel kılavuz çekme uçları, demir, çelik, bakır, alüminyum, kalıp çeliği ve paslanmaz çeliğin işlenmesi için uygun, yüksek sertliğe ve iyi aşınma direncine sahiptir. [Güçlü kararlılık] : Düz flüt musluğu mini ve kompakttır, taşıması kolaydır, iyi uygulanabilirlik, stabilite, yüksek işleme verimliliği, uzun servis ömrü ve diğer özelliklere sahiptir. [Satış sonrası garanti] : Musluk fabrikadan ayrılmadan önce kalite kontrolünden geçti, çift kalite garantisi ve satış sonrası ve güvenle kullanılabilir.Monitörler aynı kalibre değil Düz Flute System : Metrik system Package Listesi : 4 x El Tap Note : picture Product modelde görüldüğü Gibi : M20 Application : use Tap Tarzı El Alaşımlı Aracı Steel Color özellikler : Durumu : %100 Marka bod y Türü : El Tap Material : : : , fotoğraflarda görüntülenen öğe renk gerçek nesneden biraz farklı.gösteriyor olabilir Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Diğer karakterislikler

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Hand Tap
Material:
Alloy Tool Steel
Color:
As shown in the picture
Product Model:
M20
Application:
Hand use
Tap Style:
Straight Flute
System:
Metric system
Package List:
4 x Hand Tap :
Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. :
Please take the real one as standard. :

Benzer cümleler