• Yeni
LJSF Depolama Rafları ve Raflar Dikişsiz Punch Ücretsiz Fiş Sticker Tutucu Duvar Fixer Güç Şeridi Tutucular Depolama Soketleri Duvar Tutucular Raf Standı Tutucu Fiş Kanca Öğeleri Saklamak ve Yerden Tasarruf etmek için Kullanılır

LJSF Depolama Rafları ve Raflar Dikişsiz Punch Ücretsiz Fiş Sticker Tutucu Duvar Fixer Güç Şeridi Tutucular

₺ 201.60
İşlenmemiş
Depoda

1. Sabit güç kaynağı : santraller, geniş alan ağları, doku kutuları, adaptörler ve uzaktan kumandalar için özel olarak tasarlanmış olup, santrallerin kurulumunu basitleştirir ve karışıklığı ortadan kaldırır. 2. Cihaz basit ve hızlıdır : şeffaf kendinden yapışkanlı akrilik yapıştırıcı takın, delik yok, bulamaç israfı yok ve ardından yatağı tekrar monte edin.Uzun bağ zaman, daha fazla yapışma gücü. 3. Ayrılabilir ve tekrar kullanılabilir : Boru hattı tasarımının kurulumu ve ayrılması kolaydır.Yeniden kullanılabilir akrilik jel, ilk yapıştırma durumunu korumanıza izin verir. 4. Uygulama : Düz seramik karolar, aynalar, yassı paslanmaz çelik, akrilik, plastik, lamine yüzeyler ve üzeri malzemeler üzerinde çalışabilir. 5. Depolama düzeni : mutfak depolama, yatak odası depolama, oturma odası depolama, masaüstü depolama.Dikişsiz punch-ücretsiz fiş sticker tutucu duvar braketi güç kurulu braketi depolama soket duvar braketi raf braketi braketi braketi fiş kancaçıklama : 1. Sabit güç kaynağı : santrallerin, geniş alan ağları, doku kutuları, adaptörler ve uzaktan kumandalar için özel olarak tasarlanmıştır, bu da santrallerin kurulumunu kolaylaştırır ve karışıklığı ortadan kaldırır.2. Cihaz basit ve hızlıdır : şeffaf kendinden yapışkanlı akrilik yapıştırıcıyı takın, delik açmayın, bulamacı boşa harcamayın ve ardından yatağı tekrar monte edin.Uzun bağ zaman, daha fazla yapışma gücü.3. Ayrılabilir ve tekrar kullanılabilir : Boru hattı tasarımının kurulumu ve ayrılması kolaydır.Yeniden kullanılabilir akrilik jel, ilk yapıştırma durumunu korumanıza izin verir.4. Uygulama : Düz seramik karolar, aynalar, yassı paslanmaz çelik, akrilik, plastik, lamine yüzeyler ve üzeri malzemeler üzerinde çalışabilir.Nedeniyle farklı monitörlerde arasındaki fark, resmi öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir + 1 *Alt plaka 1 taraflı bant + Boardnotes **2 Çift Lastik Dahil sleeve Material : ABS + viskon fiber Product renk : white Storage düzeni : mutfak Depolama, Depolama, yatak odası, oturma odası, depolama, masaüstü storage Package özellikler : Ürün Adı : : : .Sizinki ile detaylı boyutunu karşılaştırın.Manuel ölçüm nedeniyle, lütfen 1-3 cm'lik bir hataya izin verin.Lütfen manuel ölçüm nedeniyle 2-3% hataya izin verin ve sipariş vermeden önce sakıncası olmadığından emin olunürün fotoğrafları ayni alınır, çünkü çekim ışıktan ve ekrandan farklıdır, renk farkı olabilir, mallar gerçek türe tabidir TEŞEKKÜR ederim!.

Diğer karakterislikler

Product name:
Rubber sleeve
Material:
ABS + viscose fiber
Product color:
white
Storage scheme:
kitchen storage, bedroom storage, living room storage, desktop storage
Package Included:
2 *Double-sided tape + 1 *Bottom plate + 1 *Board :
notes:
Due to the differences between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
Compare the detailed size with yours. Due to manual measurement, please allow an error of 1-3 cm. :
Please allow 2-3% error due to manual measurement and make sure you do not mind oefore ordering :
The product photos are taken in kind, because the shooting is different from the light and the display, there may be color difference, the goods are subject to the actual kind :
THANK YOU! :

Benzer cümleler