• Yeni
ZXCASDF Döner Baca Kukuletası Cap Spinner, Pençe Tabanı ile Kukuletası Kap Enerji Tasarrufu, Paslanmaz Çelik Dönen İplik Havalandırma Baca Kukuletası, Anti-downdraught Pipefitter, Çatı Delikleri, 500mm

ZXCASDF Döner Baca Kukuletası Cap Spinner, Pençe Tabanı ile Kukuletası Kap Enerji Tasarrufu, Paslanmaz Çelik

₺ 127.50
İşlenmemiş
Depoda

★Dönen turbofan : taban çapı çoğu standart bacalar için uygundur, taban çapı 100mm, 110mm, 150mm, 160mm, 200mm, 300mm, 350mm, 400mm, 450mm, 500mm, standart katı çelik bacalar için uygundur (sabit). ★Mükemmel koruma : Kalınlaştırılmış paslanmaz çelik döner baca kapağı döndürücü, rüzgarın üflenmesini önlemek ve havalandırmayı artırmak için çoğu standart baca kabı için uygundur.Bacanızı yağmurdan ve nemden koruyun, özellikle sık kullanılmayan bacalar için uygundur. ★Havalandırma kanalları, bacalar ve egzoz cihazları için döner davlumbazlar.Davlumbaz, baca performansını etkilemeden maksimum koruma sağlar.Özellikle sık kullanılmayan bacalar için uygundur.Paslanmaz çelik yapı kalınlaşmış sabit ayaklar; komple bir sabitleme kiti içerir. ★Gürültü ve yağmur geçirmez : Çatı havalandırma fanı döndüğünde gürültü olmaz.Aşağı doğru çıkıntı yapan çıtalar arasındaki mesafe, yağmur suyunun havalandırma sistemine girmesini önleyecek kadar küçüktür.Şapka, rüzgarın etkisiyle dönecek şekilde tasarlanmıştır, böylece rüzgar ne kadar çok eserse, bıçaklar o kadar fazla döner ve içeriden dışarıya hava girişi o kadar güçlü olur. ★Güçsüz çatı havalandırması : Turbo fan, paralel hava akışını dikey hava akışına hızlandırmak için doğal rüzgar ve havanın konveksiyon teorisini kullanır, böylece iç mekan havalandırmasını iyileştirir.Sıcak hava yükselir ve soğuk hava düşer, bu da fanın dönmesini sağlar, böylece iç ısı, koku ve toz etkili bir şekilde boşaltılabilir.Elektrik faturanızı azaltmak için enerji tasarrufu ve elektrik faturası yok.Bizim dükkana hoşgeldiniz, ben mutlu bir alışveriş diliyoruz!Size kaliteli hizmet ve ürünler sunuyoruz, lütfen satın aldığınızdan emin olun!Bu ürünün avantajları şunlardır : Şömine yağmur kapağı şömine sisteminin ucudur ve şömine veya fırın kanallarını toz ve birikintilerden korur.Baca sırtı kapağı paslanmaz çelikten imal edilmiştir.Bitmiş ürün çok güçlüdür.Şöminenin üstü hava değişikliklerine dayanabilir ve olumsuz rüzgarlarda şöminenin sabit havalandırılmasını sağlayabilir.Sadece davlumbazı bacaya yerleştirin ve sıkın.Bu, örneğin temizlik için demontajı kolaylaştırır.Şartname : Ürün adı : Şömine cover Material : paslanmaz çelik galvanized Rainproof, snowproof, windproof※Not : Bu bir anti-lavabo kaporta.Batan hava akımı sadece rüzgar üretir.Rüzgar olmadığında bir sorun varsa (sigara içen şömine / soba), sorun batan rüzgar değildir.Warning Uyarı : Bacanız çatı tepesinin 1 metreden daha altında bulunuyorsa, herhangi bir lavabo önleyici ön cam arızalanabilir.Tipik batan fenomen : Rüzgar estiğinde, şömine veya soba duman yayar.Boyutun manuel ölçümünde hatalar olabilir, lütfen alınan gerçek ürüne bakın, lütfen anlayın.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin ve 24 saat içinde size geri döneceğiz.

Diğer karakterislikler

Product name:
Fireplace cover
Material:
stainless steel galvanized
Rainproof, snowproof, windproof :
※Note:
This is an anti-sink fairing. The sinking air current produces only wind. If there is a problem when there is no wind (smoking fireplace/stove), the problem is not the sinking wind.
▲Warning:
If your chimney is located more than 1 meter below the roof apex, any anti-sink windshield may fail.
Typical sinking phenomenon:
As soon as the wind blows, the fireplace or stove will emit smoke.
There may be errors in the manual measurement of the size, please refer to the actual product received, please understand. :
If you have any questions, please feel free to contact us and we will get back to you within 24 hours. :

Benzer cümleler