• Yeni
Çukurluğu Fincan, İhtiyaçlarınızı Karşılayan Tek Tek Çukurluğu Fincan Karın için Pratik Çok Fonksiyonlu

Çukurluğu Fincan, İhtiyaçlarınızı Karşılayan Tek Tek Çukurluğu Fincan Karın için Pratik Çok Fonksiyonlu

₺ 112.20
İşlenmemiş
Depoda

Örtülmesi zor olan omurgaya uygulanabilir.Karın, omuz ve boyun, kalça vb.Alanlarda da kullanılabilir.Çukurluğu aparatı için uygundur, çok fonksiyonlu, ihtiyaçlarınızı karşılar.Takas ve kanalları ve Teminatlar etkinleştirme, ağrı dindirmek ve detumescence.Basit bir valf değişiminden sonra göğüs masajı için kullanılabilir.Özellik : 1. Örtülmesi zor olan omurgaya uygulanabilir.2. Karın, omuz ve boyun, kalça vb.Alanlarda da kullanılabilir.3. Basit bir valf değişiminden sonra göğüs masajı için kullanılabilir.4. Takas ve kanalları ve Teminatlar etkinleştirme, ağrı dindirmek ve detumescence.5. Çukurluğu aparatı için uygundur, çok fonksiyonlu, ihtiyaçlarınızı karşılar.Şartname : Durum : %100 % Yepyeni Öğe Türü : Çukurluğu Cup Height : Yaklaşık. 13 cm / 5.1 İnç En uzun iç çap : Yaklaşık. 11.5 cm / 4.5 inç İç Çap : Yaklaşık. 10.5 cm / 4.1 in Material : PC Kullanımı : 1. Fincan gövdesini kaldırmak için elinizi kullanın, doğru yeri seçin ve hava çıkarmak için diğer elinizle pompaya basın.Pompayı tankın üstündeki hava valfine doğrultun ve çukurluğu aletinin kolunu çekin.2. Çukurluğu süresi genellikle 5-15 dakikadır.Büyük çukurluğu süresi nedeniyle, zaman kişinin kendi dayanıklılık kapasitesine göre belirlenebilir.3. Sonundan sonra, tankı kaldırmak için tankın üstündeki hava valfini kaldırın.4. El fincan gövdesi ile göğüs masajı için , diğer el pompaya basın, negatif basınç altında, göğsün yaklaşık iki santimetre artmasını sağlayın, uygun hava valfini yavaşça açın, normal atmosfer basıncındaki göğsü normal duruma getirin.5. Vakum çukurluğu kabı memeyi tamamen emdiğinde, göğüs çukurluğu kendi kapasitelerine göre çok uzun olmamalıdır.w-e-metin tablosu td,.w-e-metin tablosu th,;.w-e-metin tablosu, Paket Listesi : 1 x Çukurluğu Fincan Not : Yeni ve eski modeller rastgele gönderilecektir.

Diğer karakterislikler

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Cupping Cup
Height:
Approx. 13cm / 5.1in
Longest Inner Diameter:
Approx. 11.5cm / 4.5in
Shortedt Inner Diamter:
Approx. 10.5cm / 4.1in
Material:
PC 
Usage:
1. Use your hand to lift the cup body, select the right place, and press the pump with the other hand for air extraction. Aim the pump at the air valve on the top of the tank and pull the handle of the cupping tool. :
2. The cupping time is generally 5-15 minutes. Due to the large cupping time, the time can be determined according to one's own endurance capacity. :
3. After the end, lift the air valve on the top of the tank to lift the tank. :
4. For chest massage with the hand cup body, the other hand press the pump , under the negative pressure, make the breast increase about two centimeters, appropriate open the air valve slowly exhaust, the breast in the normal atmospheric pressure, to return to the normal state. :
5. The chest cupping should not be too long, according to their own capacity, when the vacuum cupping cup completely sucked the breast. :
.w-e-text table td,.w-e-text table th,;.w-e-text table, :
Package List:
1 x Cupping Cup  :
New and old models will be sent randomly. :

Benzer cümleler