• Yeni
NSVJVY Yenidoğan Fotoğraf Melek Kanatları w / Çiçek Bandı Bebek Kız Erkek Melek Kıyafetler Yenidoğan Photoshoot Sahne (Beyaz)

NSVJVY Yenidoğan Fotoğraf Melek Kanatları w / Çiçek Bandı Bebek Kız Erkek Melek Kıyafetler Yenidoğan Photoshoot

₺ 32.07
İşlenmemiş
Depoda

Rahat-Bebek fotoğraf sahne yüksek kaliteli malzemeden yapılmıştır.Kafa bandı ve kayışlar, bebekler için kolay olan elastiktir. wear.It en iyi tasarıma sahip yumuşak, rahat ve cilt dostudur, güzel bebeğinize özgür ve rahat bir his verir.Güzel Melek Seti-Fotoğrafınızı değiştirmek için mükemmel bir moda yolu, küçük çocuğun gerçek bir sevimli melek aşk tanrısı gibi görünmesini sağlayın.Mini Kafa bandı : yaklaşık 38 cm / 15 inç.Melek kanatları (yükseklik x genişlik) : yaklaşık 14x24 cm/5.5x9. 4 inç.Unisex-Hem kız hem de erkek bebek için uygun, melek kanadı + saç ile giyinmek band.To her annenin küçük meleği ol.Dikkat-Bu ürün sayfasında açıklanan ürünler fotoğrafçılıkta kullanılacak aksesuarlardır.Kanatlar, gerçek bir işlevselliğe sahip olmadığı için mobilya olarak kullanılmamalıdır.Sadece bir pervane olarak ve yetişkin gözetimi altında kullanın.Yenidoğan Fotoğraf Melek Kanatları w/Çiçek Kafa Bebek Kız Erkek Melek Kıyafetler için Yenidoğan Photoshoot Props Specification : Sevimli melek kanatları ve headdress çiçekler, unisex fotoğraf sahne.Doğum günleri, partiler, ay bebek fotoğrafları için en iyi seçim.Bebek cilt dostu, rahat ve giymesi kolaydır.Yeni doğan bebekler için ayarlanabilir kanatlar.Benzersiz tasarım çocuğunuzu daha çekici hale getirir.Fotoğraf çekerken yetişkin gözetimi gereklidir.Ürün özellikleri : Malzeme : yapay fabric Headband : yaklaşık 38 cm / 15 inç Melek kanatları (yükseklik x genişlik) : yaklaşık 14x24 cm/5.5x9. 4 inç Renk : beyaz/gold Age : 0-6 ay bebekler için tavsiye edilirpaketleme : 1 x Melek Kanatları1 x headband Remarks : Geçiş : 1 cm = 10mm = 0.39 inç1. Farklı ekranlar ve ışık efektleri nedeniyle, öğenin gerçek rengi resimde gösterilen renkten biraz farklı olabilir.Teşekkürler!2. Manuel ölçüm nedeniyle, lütfen 1-3 cm'lik bir ölçüm sapmasına izin verin.

Diğer karakterislikler

Cute angel wings and headdress flowers, unisex photography props. :
Best choice for birthdays, parties, moon baby photos. :
The baby is skin-friendly, comfortable and easy to wear. :
Adjustable wings for newborn babies. :
The unique design makes your child more attractive. :
Adult supervision is required when taking pictures. :
Product specifications:
Material:
artificial fabric
Headband:
about 38 cm/15 inch
Angel wings (height x width):
about 14 x 24 cm/5.5 x 9.4 inch
Color:
white/gold
Age:
Recommended for babies of 0-6 months
Packing:
1 x Angel Wings :
1 x headband :
Remarks:
Transition:
1cm = 10mm = 0.39inch
1. Due to different displays and lighting effects, the actual color of the item may be slightly different from the color shown on the picture. Thank you! :
2. Due to manual measurement, please allow a measurement deviation of 1-3cm. :

Benzer cümleler