• Yeni
Klima Vana Çekirdek, 56 adet / takım Schrader Vana Çekirdek Söküm Sökücü Installer Aracı A / C Onarım Aracı için R410 / R22/R134a

Klima Vana Çekirdek, 56 adet / takım Schrader Vana Çekirdek Söküm Sökücü Installer Aracı A / C Onarım Aracı

₺ 45.57
İşlenmemiş
Depoda

MÜKEMMEL UYUMLULUK : Klima makarası kiti, R410/R22 genel makaraları için kullanılır ve R410/R22/R134a boru hatlarının onarımı ve sökülmesi için uygundur.Anahtar, R410/R22/R134a'nın valf çekirdeğini ve yüksüğünü çıkarmak için kullanılır.Yüksük ve siyah yıkayıcı, florür tüpünün bakımı ve değiştirilmesi için kullanılır.GENİŞ uygulama yelpazesi : Klima tamir parçaları, klima ünitelerini veya diğer klima sistemlerini onarmak veya diğer uygun boyuttaki soğutucu boruları değiştirmek için yaygın olarak kullanılır.Klima tamir araçları, çoğu modelin değiştirilmesi ve onarımı için de uygundur.BAĞIMSIZ SAKLAMA KUTUSU : her boyuttaki aletin kolay seçim, depolama ve taşıma için kendi alanı vardır.Yarı saydam saklama kutusu, kutudaki parçaları bir bakışta görmenizi sağlar.YÜKSEK KALİTELİ MALZEMELER : Klima valfi çekirdeği, yağa, darbeye, korozyona ve suya dayanıklı yüksek kaliteli silika jel + pirinç + paslanmaz çelikten imal edilmiştir.MÜKEMMEL işçilik : Klima tamir aletlerinin tümü yüksek kaliteli takım tezgahları ile işlenir ve hava sızdırmazlığını sağlamak için birçok yere bağlanır.Her parça seti fabrikadan ayrılmadan önce sıkı kalite kontrolünden geçecektir.Lütfen satın aldığınızdan emin olun!.Şartname : Öğe Türü : Klima Tamir Aracı Malzeme : Silikon + Pirinç + Paslanmaz Çelik Renk : resimde gösterildiği gibi Ağırlık : Yaklaşık. 128g / 4.5 oz Uygulama : 1. Anahtarı : kaldırmak için kullanılan için R410/R22/R134a vana çekirdek ve yüksük. 2. Siyah conta : flor borularının bakımı ve değiştirilmesi için kullanılır. 3. Ev tipi klima vana çekirdeği : R410 / R22 üniversal vana çekirdeği için, klima dış ünitesinin veya diğer klima sistemlerinin dolum portunu onarmak için kullanılır. 4. R134a için otomobil vana çekirdeği : otomobil klima sisteminde flor bakımı için kullanılır. 5. Yüksük : florür tüpünün bakımı ve değiştirilmesi için kullanılır. 6. Yeşil conta : R410 florür emniyet valfi için contanın onarımı ve değiştirilmesi veya diğer uygun boyuttaki soğutucu boruların değiştirilmesi için kullanılır. 7. Valf göbeği koruyucu kapak (toz kapağı) : R410/R22 ve diğer valf çekirdeklerini korumak için kullanılır. 8. Üniversal açma valfi contası : üniversal açma valfindeki contayı değiştirmek için kullanılır.Paket Listesi : 1 x Anahtarı 5 x Vana Çekirdek Koruyucu Kapak 10 x Siyah Conta 10 x Yeşil Conta 10 x Yurtiçi Klima Vana Çekirdek 5 x Otomobil Vana Çekirdek 10 x Yüksük 5 x Evrensel Açılış Vana Conta.

Diğer karakterislikler

Item Type:
Air Conditioner Repair Tool
Material:
Silicone + Brass + Stainless Steel
Color:
As shown in the picture
Weight:
Approx. 128g / 4.5oz
Application:
1. Wrench:
used to remove for R410/R22/R134a valve core and thimble.
2. Black gasket:
used for maintenance and replacement of fluorine pipes.
3. Domestic air-conditioning valve core:
for R410/R22 universal valve core, used to repair the filling port of the air-conditioning external unit or other air-conditioning systems.
4. Automobile valve core for R134a :
used for fluorine maintenance in automobile air-conditioning system.
5. Thimble:
used for maintenance and replacement of fluoride tube.
6. Green gasket:
used for the repair and replacement of the gasket in for R410 fluoride safety valve, or the replacement of other suitable size refrigerant pipes.
7. Valve core protective cap (dust cap):
used to protect for R410/R22 and other valve cores.
8. Universal opening valve gasket:
used to replace the gasket in the universal opening valve.
Package List:
1 x Wrench :
5 x Valve Core Protective Cap :
10 x Black Gasket :
10 x Green Gasket :
10 x Domestic Air-Conditioning Valve Core :
5 x Automobile Valve Core :
10 x Thimble :
5 x Universal Opening Valve Gasket :

Benzer cümleler